Contact us

Sales and Customer Service Department

Sales and Customer Service Department

Agnieszka Szymura
Agnieszka Szymura
Head of Customer Service Department

a.szymura@imex-logistics.pl
+48 572 062 341

Beata Samsonowska-Prejzendanc
Beata Samsonowska-Prejzendanc
Branch manager in Poznań

b.samsonowska@imex-logistics.pl
+48 504 758 715

Joanna Filipiak
Joanna Filipiak
Branch manager in Gdańsk

j.filipiak@imex-logistics.pl
+48 516 937 711

Joanna Bożek
Joanna Bożek
Branch manager in Mielec

j.bozek@imex-logistics.pl
+48 609 007 008

Katarzyna Kozioł
Katarzyna Kozioł
International Forwarder

k.koziol@imex-logistics.pl
+48 518 783 292

Magdalena Jarosz
Magdalena Jarosz
Freight Forwarder's Assistant

m.jarosz@imex-logistics.pl
+48 603 929 003

Karolina Ruta
Karolina Ruta
International Forwarder

k.ruta@imex-logistics.pl
+48 512 010 952

Paulina Baranowska
Paulina Baranowska
International Forwarder

p.baranowska@imex-logistics.pl
+48 508 442 491

Kamila Kochanowska
Kamila Kochanowska
International Forwarder

p.baranowska@imex-logistics.pl
+48 507 760 729

Dominika Karkut
Dominika Karkut
International Freight Forwarder

d.karkut@imex-logistics.pl
+48 789 354 963

Albert Majsnerowski
Albert Majsnerowski
International Forwarder

a.majsnerowski@imex-logistics.pl
+48 797 482 274

Bartosz Budny
Bartosz Budny
International Forwarder

b.budny@imex-logistics.pl
+48 505 066 575

Masz pytania?

Czekamy po drugiej stronie.
Nie zostawimy Cię w potrzebie!

Zadzwoń lub napisz

Facebook Instagram TikTok LinkedIn
Klikając Zgoda akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie Odmowa oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.

Niezbędne pliki cookies

Te pliki cookie są niezbędne do działania strony i nie można ich wyłączyć. Służą na przykład do utrzymania zawartości koszyka użytkownika. Możesz ustawić przeglądarkę tak, aby blokowała te pliki cookie, ale wtedy strona nie będzie działała poprawnie.

Zawsze aktywne

Analityczne pliki cookie

Te pliki cookie pozwalają liczyć wizyty i źródła ruchu. Dzięki tym plikom wiadomo, które strony są bardziej popularne i w jaki sposób poruszają się odwiedzający stronę. Wszystkie informacje gromadzone przez te pliki cookie są anonimowe.

Marketingowe pliki cookies

Reklamowe pliki cookie mogą być wykorzystywane za pośrednictwem naszej strony przez naszych partnerów reklamowych. Służą do budowania profilu Twoich zainteresowań na podstawie informacji o stronach, które przeglądasz, co obejmuje unikalną identyfikację Twojej przeglądarki i urządzenia końcowego. Jeśli nie zezwolisz na te pliki cookie, nadal będziesz widzieć w przeglądarce podstawowe reklamy, które nie są oparte na Twoich zainteresowaniach.

Odmowa
Zgadzam się