Skontaktuj się z nami

Otwieramy nowy oddział na Podkarpaciu - Imex Karpatia!

Podbijamy Podkarpacie! Od września rusza nowy oddział - Imex Karpatia - na Podkarpaciu!

Otwieramy nowy oddział na Podkarpaciu - Imex Karpatia!

„Trudne czasy tworzą silnych ludzi, silni ludzie tworzą dobre czasy, dobre czasy tworzą słabych ludzi, a słabi ludzie tworzą trudne czasy” - The End G. Michaela Hopfa.

Ostatnie czasy w branży TSL nie należą do najłatwiejszych. To czas, w którym mocno weryfikują się nasze umiejętności, charakter, plany. W Imex Logistics stawiamy na ciągły rozwój! Wierzymy, że nasza misja i wizja mają sens.

Imex Logistics to zbiór nieprzypadkowych osób, które – choć na co dzień często się ze sobą ścierają – przy podejmowaniu tak ważnych kroków współpracują i stoją za sobą murem.

Po sukcesie związanym z otwarciem w styczniu oddziału w Tychach przyszedł śmiały plan na Podkarpacie, dlatego przez ostatnie miesiące intensywnie pracowaliśmy nad nowym projektem, którym już dzisiaj chcemy się z Wami podzielić.

IMEX KARPATIA to nasz nowy oddział, który rozpocznie działalność już we wrześniu w Mielcu - w województwie podkarpackim. To kolejna niebieska kropka na mapie Polski, gdzie chcemy mocno zaakcentować naszą obecność.

Masz pytania?

Czekamy po drugiej stronie.
Nie zostawimy Cię w potrzebie!

Zadzwoń lub napisz

Facebook Instagram TikTok LinkedIn