Skontaktuj się z nami

Dział Administracyjno-księgowy

Dział Administracyjno-księgowy

Agata Tymel-Szukowska
Agata Tymel-Szukowska
Asystentka Zarządu

a.tymel@imex-logistics.pl

Natalia Weiss-Gościniak
Natalia Weiss-Gościniak
Specjalista ds. kadr

n.weiss@imex-logistics.pl

Aleksandra Lichota
Aleksandra Lichota
Specjalista ds. rozliczeń

a.lichota@imex-logistics.pl

 

Joanna Rosik
Joanna Rosik
Specjalistka ds. rozliczeń

j.rosik@imex-logistics.pl 

Alicja Jaskólska
Alicja Jaskólska
Księgowa

a.jaskolska@imex-logistics.pl

Renata Bartkowiak
Renata Bartkowiak
Młodsza księgowa

r.bartkowiak@imex-logistics.pl

Katarzyna Gurboda
Katarzyna Gurboda
Pracownik administracyjny

k.gurboda@imex-logistics.pl 

Daria Krajka
Daria Krajka
Specjalistka ds. księgowo-windykacyjnych

d.krajka@imex-logistics.pl
+48 609 010 014

Tomasz Predko
Tomasz Predko
Inside Sales Representative

t.predko@imex-logistics.pl 
+48 508 322 828

Patrycja Polczyk
Patrycja Polczyk
Asystent ds. należności i zobowiązań

p.polczyk@imex-logistics.pl 
+48 661 524 004

Masz pytania?

Czekamy po drugiej stronie.
Nie zostawimy Cię w potrzebie!

Zadzwoń lub napisz

Facebook Instagram TikTok LinkedIn
Klikając Zgoda akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie Odmowa oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.

Niezbędne pliki cookies

Te pliki cookie są niezbędne do działania strony i nie można ich wyłączyć. Służą na przykład do utrzymania zawartości koszyka użytkownika. Możesz ustawić przeglądarkę tak, aby blokowała te pliki cookie, ale wtedy strona nie będzie działała poprawnie.

Zawsze aktywne

Analityczne pliki cookie

Te pliki cookie pozwalają liczyć wizyty i źródła ruchu. Dzięki tym plikom wiadomo, które strony są bardziej popularne i w jaki sposób poruszają się odwiedzający stronę. Wszystkie informacje gromadzone przez te pliki cookie są anonimowe.

Marketingowe pliki cookies

Reklamowe pliki cookie mogą być wykorzystywane za pośrednictwem naszej strony przez naszych partnerów reklamowych. Służą do budowania profilu Twoich zainteresowań na podstawie informacji o stronach, które przeglądasz, co obejmuje unikalną identyfikację Twojej przeglądarki i urządzenia końcowego. Jeśli nie zezwolisz na te pliki cookie, nadal będziesz widzieć w przeglądarce podstawowe reklamy, które nie są oparte na Twoich zainteresowaniach.

Odmowa
Zgadzam się