Skontaktuj się z nami

Dział sprzedaży

Dział sprzedaży

Magdalena Kadłubek
Magdalena Kadłubek
Dyrektor Działu Handlowego

m.kadlubek@imex-logistics.pl 
+48 605 357 005

Marzena Sobiegraj
Marzena Sobiegraj
Zastępca Dyrektor Działu Handlowego

m.sobiegraj@imex-logistics.pl 
+48 690 380 484

Patrycja Bocian
Patrycja Bocian
Asystentka Działu Handlowego

p.bocian@imex-logistics.pl 
+48 797 477 421

Tomasz Predko
Tomasz Predko
Inside Sales Representative

t.predko@imex-logistics.pl 
+48 516 458 444

Patrycja Polczyk
Patrycja Polczyk
Inside Sales Representative

p.polczyk@imex-logistics.pl 
+48 661 524 004

Mariusz Popieluch
Mariusz Popieluch
Key Account Manager

m.popieluch@imex-logistics.pl 
+48 887 091 778

Mariusz Kujawa
Mariusz Kujawa
Key Account Manager

m.kujawa@imex-logistics.pl
+48 572 062 428

Karolina Tarasiuk
Karolina Tarasiuk
Key Account Manager

k.tarasiuk@imex-logistics.pl
+48 573 179 885

Masz pytania?

Czekamy po drugiej stronie.
Nie zostawimy Cię w potrzebie!

Zadzwoń lub napisz

Facebook Instagram TikTok LinkedIn