Skontaktuj się z nami

II Bialski Kongres Przedsiębiorczości i wizyta w Małaszewiczach

II Bialski Kongres Przedsiębiorczości i wizyta w Małaszewiczach

W ubiegłym tygodniu mieliśmy okazję uczestniczyć w II Bialskim Kongresie Przedsiębiorczości organizowanym przez Bialskopodlaską Izbę Gospodarczą, Akademię Bialską im. Jana Pawła II oraz Miasto Biała Podlaska. Spotkanie miało na celu pokazanie możliwości inwestycyjnych pięknego regionu jakim niewątpliwie jest Podlasie.

Jednym z najbardziej interesujących punktów kongresu był dla nas panel poświęcony Nowemu Jedwabnemu Szlakowi, który nie tylko stanowi ogromną szansą dla regionu, ale niewątpliwie jest też sporym wyzwaniem.

Dzięki uprzejmości firmy CARGOTOR sp. z o.o., nasz team, który na co dzień realizuje dla naszych Klientów transporty morskie i kolejowe, miał okazję w bardzo kameralnym gronie zwiedzić kolejowy port przeładunkowy w Małaszewiczach, który jest jednym z największych obecnie suchych portów przeładunkowych w Europie. To miejsce, gdzie przeładowuje się większość kontenerów, które trafiają z Chin do Europy koleją.  Pokazano nam jak odbywa się cały proces przeładunku kontenerów z taboru szerokotorowego (1520 mm) na tabor normalnotorowy (1435 mm).

To był bardzo wartościowy czas! 

Masz pytania?

Czekamy po drugiej stronie.
Nie zostawimy Cię w potrzebie!

Zadzwoń lub napisz

Facebook Instagram TikTok LinkedIn