Skontaktuj się z nami

Dział obsługi klienta

Dział obsługi klienta

Agnieszka Szymura
Agnieszka Szymura
Kierownik Działu Obsługi Klienta

a.szymura@imex-logistics.pl
+48 515 039 717

Beata Samsonowska-Prejzendanc
Beata Samsonowska-Prejzendanc
Dyrektor Oddziału Poznań

b.samsonowska@imex-logistics.pl
+48 504 758 715

Joanna Filipiak
Joanna Filipiak
Dyrektor Oddziału Gdańsk

j.filipiak@imex-logistics.pl
+48 516 937 711

Joanna Bożek
Joanna Bożek
Kierownik Oddziału Mielec

j.bozek@imex-logistics.pl
+48 609 007 008

Katarzyna Kozioł
Katarzyna Kozioł
Spedytor Międzynarodowy

k.koziol@imex-logistics.pl
+48 518 783 292

Karolina Ruta
Karolina Ruta
Spedytor Międzynarodowy

k.ruta@imex-logistics.pl
+48 512 010 952

Paulina Baranowska
Paulina Baranowska
Spedytor Międzynarodowy

p.baranowska@imex-logistics.pl
+48 508 442 491

Kamila Kochanowska
Kamila Kochanowska
Spedytor Międzynarodowy

k.kochanowska@imex-logistics.pl
+48 507 760 729

Dawid Habas
Dawid Habas
Spedytor Międzynarodowy

d.habas@imex-logistics.pl
+48 695 039 003

Dominika Karkut
Dominika Karkut
Asystentka Spedytora Międzynarodowego

d.karkut@imex-logistics.pl
+48 789 354 963

Albert Majsnerowski
Albert Majsnerowski
Asystent Spedytora Międzynarodowego

a.majsnerowski@imex-logistics.pl
+48 797 482 274

Bartosz Budny
Bartosz Budny
Asystent Spedytora Międzynarodowego

b.budny@imex-logistics.pl
+48 505 066 575

Jakub Miodoński
Jakub Miodoński
Spedytor Międzynarodowy

j.miodonski@imex-logistics.pl
+48 603 362 006

Katarzyna Kubica
Katarzyna Kubica
Asystentka Spedytora Międzynarodowego

k.kubica@imex-logistics.pl
+48 512 679 579

Masz pytania?

Czekamy po drugiej stronie.
Nie zostawimy Cię w potrzebie!

Zadzwoń lub napisz

Facebook Instagram TikTok LinkedIn